Úzké kravaty jsou hitem

Kravaty

Máloco sluší mužům tak, jako kombinace vhodně zvolené košile a kravaty. Hitem se nyní stávají úzké slim kravaty, které působí mladistvým, svěžím a zároveň elegantním dojmem.
Pro mladé muže jsou vhodné slim košile úzkého střihu. Minimálně jedna taková v neutrální barvě by neměla chybět v šatníku žádného z nich. Například bílá slim fit košile se hodí jak k džínům, tak i do obleku. A vhodným doplňkem k slim fit košili je právě slim kravata.
Klasická šířka kravaty je 8,9 až 9,5 centimetrů s délkou od 117 do 152 centimetrů. Mezi mladšími muži a vyznavači posledních módních trendů našly ale nyní uplatnění slim kravaty. Tyto módní úzké kravaty mají většinou šířku okolo 5 centimetrů v nejširším místě. Hodí se pro pány všech věkových kategorií, především však pro ty se štíhlou postavou. Velkou výhodou je, že dokážou navíc opticky prodloužit nižší postavu.
A jaké barvy jsou nejvíce in, co se týče kravat? Především vínová, antracitová a tmavě modrá. Kravatu vždy ladíme ke košili a zohledníme událost, na kterou se chystáme. Většinou nic nezkazíme jednoduchou černou úzkou kravatou k bílé nebo světle šedé košili.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*