Kam směřují trendy v pánské módě? „Slim fit“ se netýká pouze košilí.

Slim fit oblek

Občas není na škodu podívat se, co je nového v pánské módě a kam aktuální trendy směřují. Móda dnes nahrává především mužům s tak akorát vypravovanou až štíhlou postavou. Pozorujeme totiž zužování a zeštíhlování oblečení. Trendy nepřejí volným střihům, moderní muži dávají přednost dobře padnoucí oblečení ve stylu „slim fit“. Oproti loňským sezonám se nosí užší nejen košile, ale také kravaty, kalhoty a saka.
U pánských obleků je rovněž důraz kladen na „zeštíhlování“ a také na zajímavé detaily. Barevně vede šedá, modrá a černá, jemnější barvy a střízlivější kombinace. Takový oblek se doplní slim fit košilí ve vhodné barvě. Chcete vypadat moderně? Pořiďte si světle šedý oblek a doplňte jej černou košilí. Nezapomeňte na módní úzkou kravatu, která dopomůže k mladistvému celkovému dojmu.
Košile můžete nosit také k džínům nebo jiným typům kalhot a zde už je místo i na výraznější a nápaditější kombinace. Vyštíhlený střih láká k nošení košil i sportovněji založené muže, kteří by se dříve po takovémto kousku v obchodech rozhodně nepoohlíželi.
U kalhot se preferují střihy bez pasových záhybů, trendem jsou užší nohavice a celkově štíhlejší silueta. S tímto střihem mohou mít problém muži s větším bříškem, proto je určitě dobré zapracovat na své postavě.
Samostatná saka jsou v kurzu. Nenosí se k nim kravata! Kombinovat je můžete s džínami nebo s bavlněnými kalhotami v jiném barevném tónu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*