Vyhrnuté rukávy mohou být šik

Při vymýšlení outfitu na formální a společenskou událost, kde je vyžadován společenský pánský oblek, možná řešíte dilema, jakou košili zvolit. Zejména, pokud je později volná zábava, nebo se jedná o ples, na kterém je vám v saku v pokročilých hodinách horko. Napadla vás varianta košile s krátkým rukávem? Pak raději čtěte dál.
Pod oblekové sako je vždy vyžadována košile s dlouhým rukávem. Rukáv saka má končit už v ohybu zápěstí a okraj košilové manžety kousek vyčnívat. To v košili s krátkým rukávem splnit nemůžeme a budeme vypadat od začátku akce nepatřičně.
Co tedy dělat, když je vám horko a nastane chvíle, kdy odložit sako už není faux-pas? Řešení je jednoduché. U vaší košile si dlouhé rukávy esteticky vyhrňte. Vyrolovaný rukáv dynamicky, mužně a většina žen tuto úpravu považuje za přitažlivou. Tímto jednoduchým krokem získáte na eleganci a šarmu.
Košile s krátkým rukávem jsou praktickým kouskem pánského šatníku v letních měsících pro volnočasové aktivity. Na formální události nepatří. Pokud ale obléknete ležérní sako, třeba do města, nebo na schůzku, můžete si pod něj vzít téměř cokoliv chcete, klidně i polo tričko. Pro plesy svatby a další podobné události ale zůstaňte věrni košilím s dlouhými rukávy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*