5 barev, kterým se možná zbytečně vyhýbáte

Muži si většinou libují v neutrálních nebo zemitějších barvách. Nejčastěji nosí černou, bílou, šedou, hnědou a tmavě modrou. Někteří rádi sáhnou po výraznějších a veselejších kouscích v barvě žluté, zelené nebo červené. A asi nejméně z nich nosí růžovou a fialovou. Žádné barvě se ale nemusíte vyhýbat, pokud víte, jak ji nosit a kombinovat

I v nepříliš obvyklých barvách můžete vypadat dobře, a možná zjistíte, jak je kombinování zábavné.

Růžová není jen pro holky

Modrá pro kluky, růžová pro holky. Takové je tradiční dělení, a proto se můžeme bát, že bude růžová působit zženštěle. Věřte tomu, nebo ne, růžová je za symbol ženství považována až od první poloviny 20. století. Dříve ji muži a chlapci poměrně běžně nosili. Dnes není ale důvod, proč by muži nemohli nosit růžovou, podobně jako ženy nosí běžně modrou. Zkuste třeba růžovou košili, polokošili, tričko nebo kravatu. Variantou růžové je barva lososová. Pokud si na celorůžový kousek netroufáte, zkuste alespoň nějaký s růžovými detaily.

Červená pro sebevědomé muže

Mužů nosících červenou barvu je více, než těch holdujících růžové. V červené vás ni

kdo nepřehlédne, proto dobře svůj outfit zkontrolujte, a přesvědčte se, že vám oblečení dobře padne. Někomu červená ale nejde k pleti. Pak můžete zkusit třeba bordó.

Žlutá pro lepší náladu

Na žlutou barvu mnohdy zapomínáme, přitom je velmi pozitivní a veselá. Ovlivní jak vás, tak i vaše okolí. Podobně to platí o barvě oranžové. Vezměte si žluté triko nebo košili, a uvidíte, jak se váš den rozzáří.

Mnoho odstínů zelené

Zelenou před naším okolím většinou nijak obhajovat nemusíme. Mužům zelená sluší. K oblíbeným odstínům patří khaki, avokádově zelená nebo olivová.

Fialová

Po fialové barvě muži nesahají příliš často. Ale taková fialová nebo purpurová košile se může stát jedinečným kouskem vašeho šatníku, a určitě se v ní neztratíte v davu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*