Oživte svůj šatník stylovými kousky

Pánská móda nemusí být nudná. Naopak, nabízí se mnoho variant a stylů i pro běžné nošení. Nosit můžete věci elegantní, extravagantní i sportovní. Záleží na vaší osobnosti a fantazii. V každém pánském šatníku by nemělo chybět několik základních kousků, které lze pak individuálně doplňovat.

Základem pánského šatníku jsou kalhoty různých délek, trička a košile. Trička s límečkem i bez límečku lze opravdu rozmanitě kombinovat, a stejně je tomu i s košile

mi. Českým ulicím by slušelo o trochu více mužů v košilích. Vždyť i v létě je to perfektní volba, prodyšná a velice praktická. Trička i košile můžete kombinovat s džínami i jinými kalhotami, krátkými i dlouhými. Klasické košile se hodí ke společenským kalhotám a obleku, ovšem módní slim fit košile vypadají skvěle nejen pro společenské události. Můžete je nosit ven z kalhot, a k různým příležitostem, na výlet i do města. Pokud rádi nosíte košile, určitě by vám v šatníku neměly chybět jejich různé varianty, a to s krátkými i dlouhými rukávy, jednobarevné, vícebarevné a se vzory.

Když se ochladí, hodí se přes košile a trika různé vesty, svetry a bundy. Nebojte se ale také saka nebo kabátu! Nemusíte se vzdát svého sportovnějšího stylu, trendy kousky budou slušet každému. Vyzkoušejte kombinace více barev, proužky, kostky, puntíky a geometrické vzory. I vícebarevná mikina může vypadat elegantně, a dokonce ji můžete obléci i přes košili.

K outfitu je důležité zvolit vhodnou obuv. Klasické sportovní tenisky jsou lepší do tělocvičny nebo na běhání. Pro běžné nošení se lépe hodí elegantní vycházková obuv nebo kožené tenisky v decentních barvách. I sandály nebo žabky mohou splnit svůj účel, ovšem vybírejte nejlépe kožené.

K dokonalosti dopomohou různé doplňky, jako třeba pánské tašky. Je to rozhodně lepší volba než batoh či ledvinka, a nemusíte vše nosit po kapsách, což někdy nevypadá vypadat úplně dobře. Dále si můžete vzít sluneční brýle, pěkný pásek, hodinky nebo klobouk. Tyto doplňky vyzdvihnout váš oděv na vyšší úroveň.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*