Bílá košile patří do každého pánského šatníku

Bílou košili by měl mít v šatníku každý muž. Je nejčastější volbou do pánského obleku. Tato barva je elegantní a nadčasová, dobře se kombinuje s jinými barvami a ženám se na mužích líbí. Bílá se hodí ke sportovnímu i elegantnímu stylu a pro mnoho příležitostí. Je zkrátka univerzální. Lidé znalí módy mívají tuto barvu v šatníku poměrně hojně zastoupenou. S minimem prostředků docílíte čistého a také movitého dojmu.

Není košile jako košile. I ta čistě bílá může působit společensky nebo naopak volnočasově, záleží na materiálu, střihu a detailech. Rovněž existují různé odstíny bílé. Navíc detaily jako je límeček, knoflíková léga nebo manžety skýtají mnoho možností i provedení.

Bílou košili můžete nosit v každém ročním období. V létě stačí vyhrnout rukávy nebo rovnou zvolit košili s krátkými rukávy. Exkluzivně působí jak čistě bílá košile, tak i vkusně doplněná jinými barvami, například černou, zlatou, stříbrnou nebo tmavě modrou. Kombinovat ji můžete podle situace a nálady.

Bílá barva zdůrazní vaše opálení. Košile v bílé barvě a zároveň ve formě rozhalenky působí na ženy jako magnet. Dejte si však pozor, pokud opálení nejste a ještě k tomu jste světlý typ, bílá barva to zdůrazní. Pomoci mohou například jinak barevné detaily na límečku

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*